Domčeky

Ubytovanie - Domčeky

Vitajte v Beach Bar Rezorte na Zelenej vode – krásnom slnečnom rekreačnom stredisku, kde sa budete cítiť ako v prímorskom letovisku, ktoré ponúka širokú škálu možností na príjemný a pestrý pobyt. Ubytovanie je možné v kempingu, vo vlastnom stane, vlastnom karavane alebo v komfortne zariadených mobilných domčekoch. Areál je situovaný v príjemnom zalesnenom prostredí a v tesnej blízkosti piesočnej pláže s palmami. Návštevníci majú vstup na piesočnatú pláž zahrnutý v cene ubytovania a môžu si tak užiť atmosféru leta priamo pri vode. Okrem toho sa môžete tešiť aj na športoviská, požičovňu vodných športov a ďalšie ponúkané služby, ktoré vám umožnia aktívne stráviť voľný čas. Areál a jeho priľahlý amfiteáter ponúkajú počas celého leta bohatý kultúrny program pre malých aj veľkých, v ktorom sa určite nájde každý. Areál je strážený strážnou službou a má k dispozícii recepciu, kde vám ochotne poradia a pomôžu, takže sa môžete cítiť v bezpečí. WC a sprchy s teplou vodou sú k dispozícii pre všetkých návštevníkov nonstop.
Beach Bar Rezort ponúka svojim návštevníkom možnosť ubytovania sa aj v komfortne vybavených mobilných domčekoch. V areáli je ich k dispozícii 22, každý s kapacitou pre maximálne 5 osôb. Každý domček ponúka 4 postele (1 manželská a 2 jednolôžkové), ktoré sú ideálne pre rodiny s deťmi alebo skupiny priateľov. Súčasťou každého domčeka je aj možnosť jednej prístelky. Domčeky sú vybavené sociálnym zariadením (WC, sprchový kút), televíziou a kuchynkou. Kuchynka je plne vybavená mikrovlnnou rúrou, plynovým sporákom, chladničkou, mrazničkou a kompletným kuchynským servisom, takže hostia si môžu sami variť svoje obľúbené jedlá a nemusia sa obmedzovať v stravovaní. Nachádzajú v tesnej blízkosti pláže a hostia si môžu oddýchnuť na krytej terase alebo pri vonkajšom grile. Parkovanie je možné hneď pri domčeku.

V úplne novej gastro zóne Beach Baru, ktorá sa nachádza v areáli rekreačného strediska, si môžete vychutnať vynikajúce jedlá a osviežujúce nápoje. V prípade, že sa chystáte navštíviť niektoré z podujatí, ktoré sa v Beach Bare organizujú, odporúčame si vopred pozrieť plán podujatí, pretože sa dostupnosť a cena domčekov počas akcií môže líšiť. Tak čo teda ešte váhate? Navštívte nás a užite si dokonalý oddych v krásnom prostredí Zelenej vody.

Follow Us